כסף ברשת

רשת האינטרנט היא אמנם גדולה ומגוונת ביותר אך היא סופית, כך גם המקורות האפשריים לעשות כסף ברשת האינטרנט, הם רבים וטובים, שונים ומגוונים, אבל סופיים, כלומר אפשר למצוא אותם ולפעול על פיהם. כסף ברשת הוא המטרה, אך ההתחלה והתהליך הם הדברים החשובים, כמו כל מגדל שעומד על יסודות בסיסיים, אם תדעו למצוא את המקורות לעשות כסף ברשת ולבנות בסיס נכון לאימפריה העתידית – יש לכם עתיד להיות מרוויחי כסף באינטרנט.

כסף ברשת ממכירה של דומיינים – אולי זה נדוש אבל ההזדמנויות הן בלתי נגמרות. שמות המתחם, דומיינים הם לא נחלתם של בעלי ממון, אלא אפשרות של כל אחד. כלומר, כל אחד יכול לרכוש דומיים חדש ולהחזיק בו כמה שרק ירצה. באפשרות לעשות כסף, היא למצוא את שמות המתחם האיכותיים והשווים ביותר. יש את הסיפור על מי שקנה את דומיין 9000000 ולא ידע מה לעשות איתו עד שחברה גדולה באה וקנתה אותו. הזדמנויות יש, צריך רק למצוא אותם, תחשבו על שמות שבעוד כמה שנים יהיו רלוונטיים ויהיו שווי הרבה כסף. עוד רמז, דומיינים שרלוונטיים לגביע העולם 2014 כבר אין למצוא כמו גם דומיינים של מכוניות חשמליות

כסף ברשת ממכירת לידים – מי שלא יודע מה זה ליד, כדאי שירכוש את המדריך לקומבינה באינטרנט, מי שיודע שימשיך לקרוא. הלידים שאתם יכולים לייצר לחברות וללקוחות באינטרנט הם בעלי ערך רב. קחו את הנישה הכי לא קשורה לכלום – תושבי אירלנד שמעוניינים להחליף את הנורות בבית בנורות חסכניות. יש בטח כמה מאות אלפים כאלו. לכאורה נישה קלה לא כך הדבר, מאמץ יידרש על מנת לאסוף את הלידים הללו וזמן ייקח עד שתמצאו את החברה לציוד חשמלי שםועלת באירלנד ותהיה מוכנה לשלם עבור הלידים הללו – התוצאה: עשיתם כסף ברשת.

אגב, את אותם הלידים אפשר לשלוח לתוכנית שותפים ולעשות עוד רווח מהם, אפשר להתקשר אליהם ולשלוח להם מהארץ את הנורות החסכניות ולהרוויח אפילו יותר. כל דבר יכול להיות מרוק רווח, חלקם עם יותר מאמץ וחלקם עפ פחות – שורה תחתונה, עשיתם כסף באינטרנט.