לעשות כסף באינטרנט

מיליון אפשרויות לעשות כסף באינטרנט, אלפי דרכים, מאות שיטות, עשרות רבות של מוצלחים ומוצלחות ורק בודדים שמגיעים לדפים הנכונים באתרי הכלכלה. יכול להיות שנשארת מאחור בזמן שכולם עושים כסף באינטרנט? יכול להיות שאתה מפספס משהו? התשובה היא כן ולא.

אני אתחיל הפוך, למה לא?
פשוט מאוד בגלל שמכל הפרסומים של כל מי שיודע ומצליח לעשות כסף באינטרנט, 90% הם כאלו שהיו רוצים לדעת איך להרוויח כסף באינטרנט אבל לא מצליחים למצוא את השיטות המתאימות להם, על מנת לעשות כסף אמיתי באינטרנט. הדרך לצמצם את כל המזויפים היא פשוטה, פשוט מי שאין לו הוכחות או איזכורים בתוצאות החיפוש, פשוט לא אמיתי. בתחילת 2009 התפרמה תוכנית מיוחדת לעשות כסף באינטרנט, לא אזכיר כאן את שמהף אבל הבעלים עשה באזז גדול, פרסומים ולא מעט ספאם. מהר מאוד התברר שהקנקן ריק מתוכן ואין שום דבר שמחזיק מים מאחורי התוכנית שלו, דבר שהוביל אותו לפשיטת רגל ואת רבבות מי שחיפש אותו והבנה שאין לו מה להציע. מצד שני, יש את מי שעושה כסף ורואים אותו, כלומר האתרים שלו במקומות ראשונים, הוא מוכר מוצרים / שירות וכו, וכמובן מקבל איזכורים באתרי דירוג, חדשות וכו.

למה כן?

האינטרנט הוא מקור לעשיית כסף, לא יעזור. יש דרכים מעולות לעשות כסף באינטרנט, וכמובן שכל אחר יכול למצוא מה שהוא יודע לעשות הכי טוב, מה שהוא אוהב לעשות או מה שיש לו דריסת רגל בו, שם להתמקד ושם לעשות כסף.  אדסנס, פליפינג, תכניות שותפים, שליחת קורות חיים, מאמרים בתשלום, שיווק אינטרנטי תלת שכבתי, בלוגגינג, שירותי אאוט סורס וכו, קצרה היריעה מלמלא אותה בכל השיטות האפשריות. כל אחד מאלו, הוא עולם ומלואו שטומן בחובו אפשרויות רבות לעשות כסף באינטרנט.

מה עכשיו?
מה נשאר? רק להתחיל ולעשות כסף באינטרנט. באינטרנט יש הרבה מאוד כסף, כולם נמצאים שם וכולם רוצים להיות חלק מהתעשייה. עוגת המזומנים של האינטרנט, וזה החלק הטוב, נגישה לכולם לנגוס בה, כל מי שרוצה ויכול, מגיע לקחת חלק מהעודה. המידע קיים ומסודר לכם בתוך הקומבינה באינטרנט, השיטות והדרכים למימושם נמצאות בפנים, רק לקרוא, להבין ולהתחיל לבנות את האימפריה הפרטית שלך כמשווק וכמוכר אינטרנטי.