עשיית כסף באינטרנט

אולי המשפט הכי נשמע ברחובותינו לאחרונה, ואני מתכוון לכל הכנסים ולכל המפגשים הרשמיים והלא רשמיים שנערכים בתל אביב ומסביב לה. באי המפגשים,  והייתי בלא מעט כאלו, הם אנשים שהולכים אחרי דברים ששמעו וסיפורים שנמצצו ומדברים על עשיית כסף באינטרנט כדבר של מה בכך, כדבר קל ופשוט וכמשהו שכל אחד יכול לעשות מחר בבוקר.

אז אם גם אתם רוצים לפרוש מחר מהעבודה ולהתמקד בעשיית כסף באינטרנט על מגוון דרכיה, יש משהו שאתם צריכים לדעת. קל זה לא, פשוט זה לא, מהיר זה בדרך כלל לא. אבל אפשרי זה בהחלט, עובדה, יש כמה נבחרים שעוד עושים כסף באינטרנט ומתוכן כמה עושים ממש הרבה כסף כזה. בלי להיכנס לשמות ובלי לתת את האתרים של אנשים בתחום, אפשר למצוא מומחים בתחום השיווק באינטרנטי, כותבי תוכן מוצלחים, בוני אתרים שעושים עבודה פשוט מצויינת, מתפעלי פרופילים בפייסבוק וביוטיוב ועוד רבים וטובים.

על מנת להתקדם את השלב הראשון למטרה הנכספת – עשיית כסף באינטרנט, יש דבר אחד שצריך להיות מובן ועל פיו לפעול, ידע. ידע כולל בתוכו הרבה מאוד דברים, אז אם אני ממשיק את זה למדרים הקומבינה באינטרנט, אפשר לפרוט את הידע לנושאים שמרכיבים את אותה שיטת קומבינה שאני מדבר עליה.

ידע לבנות אתר פשוט, טוב ויעיל, גם למי שאין לו מושג ירוק איך עושים את זה. יש לכם מחשב מחובר לאינטרנט, יכול להיות לכם אתר משלכם תוך שעה עבודה ( בהנחה שאתם פעם ראשונה בים )

•    ידע לבנות מערכת שיווק אוטומאטית, שמופעלת ידנית. כמו סוג של מנואלה, תנו לה את הפוש הראשוני ותראו איך היא רצה לבד. מידיי פעם היא תצטרך חיזוק, טיפולף, שימון – אבל היא תעבוד לבד. בשביל לעשות לכם לעשות כסף באינטרנט

•    ידע מתקדם לעבוד עם כלים קיימים למינוף ההכנסות והרווחים. פייסבוק זה נחמד, אבל יותר מכך הוא כלי שיווקי, להיות חבר בפורום מכל תחום – כנ”ל, ועוד דוגמאות רבות ויעילות שמפורטות במדריך הקומבינה.

זה הזמן להצטרף למשפחה המצומצמת של מי שיודע לעשות כסף באינטרנט, אני יכול להציע מהידע והניסיון שלי במדריך לקומבינה באינטרנט, שם מפורטת השיטה שלי לעשיית כסף באינטרנט