אתר באינטרנט

היום כמעט לכל אחד יש אתר באינטרנט, אתר שבדרך כלל נושא את שמו בגאון או את שם החברה שבבעלותו. בעידן הפייסבוק והטוויטר אנו יכולים לחפש בגוגל ולמצוא הרבה איזכורים לשם שלנו. אם אנו מסתכלים אחורה על הקונספט של אתר באינטרנט ומנסים להשוות אותו למשהו מהעבר אז אתר באינטרנט זה בערך כמו להופיע במדריך הצהוב של דפי זהב, השם שלנו ומספר הטלפון שלנו יופיעו שם ויהיה לאנשים דרך ליצור עימנו קשר.

השאלה המתבקשת היא – בשביל מה?

יש כיום כל כך הרבה אתרים באינטרנט, רוב האתרים האלה בכלל לא רואים מבקרים, זה בערך כמו דף בספר של דפי זהב שאף פעם לא קיבל חשיפה (אף אחד לא חיפש אדם או עסק באותו עמוד). כך גם באינטרנט, בשביל שאנשים ימצאו ויגלו את האתר שלך אתה צריך שהוא יהיה רלבנטי לחיפושים של אנשים, שהוא יענה על צורך. שאנשים ירצו למצוא את האתר שלך.

מעבר לזה – מהי מטרת האתר? ז”א האם מדובר בסתם עוד אתר קישקושי שנוצר לכיף או שמא מדובר באתר אינטרנט שמטרתו לייצר כסף לבעליו?

אם כך, לאתר באינטרנט צריך להיות תפקיד מוגדר עוד טרם שנוצר. כמובן שהתפקיד יכול להשתנות בכל עת אבל באם יש מטרה מסויימת והאתר לא משרת אותה, אז כנראה שמשהו לא נעשה כמו שצריך. במדריך קומבינה באינטרנט, לכל אתר יש משמעות והדרך בשביל להגיע לאותה מטרה שהגדרנו לעצמנו עוד בשלב התכנון. כמובן שמפורטת גם הדרך הקלה ביותר ליצירת אתר באינטרנט (למי שלא יודע אז יש דרך מאוד פשוטה).

אתר אינטרנט הוא דרך מעולה לעשות כסף באינטרנט, ופלטפורמה מתאימה לשיטות רבות ואפשרויות להרוויח כסף באינטרנט

הדרך ליצירת אתר אינטרנט עוברת דרך שם המתחם שנבחר בשביל האתר, אחסון האתר והתוכן של אותו אתר. איך לעשות כסף מאותו אתר זה כבר סיפור אחר לגמרי והעצה הכי טובה שתוכלו לקבל הוא לקרוא את הקומבינה באינטרנט שתכניס אותכם בתוך כמה שעות לעניינים.

בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים שהשם שלכם יופיע באינטרנט, אין בעיה, תפתחו חשבון בפייסבוק. אם אתם רוצים לעשות כסף מהאינטרנט אז הגעתם למקום הנכון – תתחילו לקרוא אתם בדרך הנכונה.