כסף באינטרנט

כסף באינטרנט זה לא מילה גסה. האינטרנט כמו כל שוק פועל על בסיס קונים ומוכרים או קונים ומשווקים ובשביל להיות בצד המרוויח אתם צריכים להפוך את עצמכם למשווקים או למוכרים באינטרנט.

לפתוח עסק באינטרנט זה לא קשה וכל אחד יכול למעשה להפוך לחנות מקוונת בלי מאמץ מיוחד וללא צורך באישורים (בניגוד לעסק חי וקיים שדורש אישורים). מאחר והתחום כה פרוץ נוצרו הזדמנויות רבות.

אחד מהדברים הנהדרים באינטרנט הוא שבתור משווק אתה יכול למכור את מוצריך לכל העולם ללא יוצר דופן, יתרה מכך אתה לא חייב להתאמץ יתר על המידה ולשלוח מוצרים, אתה יכול לעבוד בשביל חברות שיעשו את כל העבודה השחורה בשבילך ואתה רק תגזור קופון ותרוויח כסף באינטרנט.

אחת מהשאלות שאני מקבל כל פעם מחדש היא כמה כסף ניתן לעשות באינטרנט. התשובה לשאלה היא שאין גבול, ככל שתהיו יותר יצירתיים וככל שתתמידו כך תרוויחו יותר בדיוק כמו בכל עבודה עצמאית שתעשו בחייכם.

עוד אחת מהשאלות הפופולריות יותר היא איך לקבל את הכסף שעושים באינטרנט, אז לשאלה זו יש מספר תשובות שכן יש מספר דרכים. כמובן שיש דרכים לא חוקיות לקבל את הכסף מבלי לשתף את הרשויות ואז לקבל את כל הסכום באופן נקי. דרך זו אינה תקפה בעבודה בישראל שכן מרבית החברות והלקוחות מצפים לעבוד עם חברות רשומות שיכולים לנפק חשבונית מס או קבלה.

אני אבחר שלא לתת פרטים נוספים לגבי הדרך הפחות חוקית ולהתמקד בדרך החוקית שכן זו הדרך בה החלטתי לפעול ואני מאמין שלישון בשקט בלילה שווה אפילו 50% מההכנסה שלי (לא שאני מסכים עם זה).

העדיפות הראשונה היא לפתוח עוסק מורשה או עוסק פטור – בתור התחלה תוכלו להתחיל עם פטור מאחר והמחזורים שלכם לא יהיו גבוהים, אם זאת ככל שתעשו יותר כסף באינטרנט (ואתם תעשו) תוכלו לשקול להפוך לחברה בע”מ ולהתחיל להעסיק אנשים שיעשו את העבודה בשבילכם. כך גם תוכלו להגדיל את ההכנסה שלכם.

ואם כל זה נשמע לכם רחוק אז אני ממליץ לכם לקרוא את המדריך קומבינה באינטרנט שכן חייכם ישתנו לטובה – אני מבטיח.

לקריאת המדריך – לחצו כאן