לקבל כסף

יש הרבה דרכים לקבל כסף, ניתן לקבל כסף מהמשפחה שלנו (הורים, אחים, דודים, סבים וסבתות), ניתן לקבל כסף ממקום העבודה בו אנו עובדים, מהבנק בצורה של הלוואה, ממקומות אחרים בצורה של הלוואה (רק צריך להיזהר מגורמים עויינים מדי), הדרך הכי טובה לקבל כסף היא לעשות אותו בעצמך ואני יסביר.

חלק מעצמאותו של אדם הוא עבודה והמשכורת מאותה עבודה, ז”א אותו תגמול כספי שאדם מקבל עבור עבודה שהוא עושה בשביל עצמו או בשביל אחרים. רוב האנשים מקבלים כסף בצורה של משכורת ממקום העבודה בו הם עובדים, אותו מקום עבודה בו מבלים שעות רבות ואפשר אפילו לומר כי רואים את מקום העבודה יותר מאשר את המשפחה.

אם כן, לקבל כסף תמורת עבודה אותה אנו עושים עבור מעסיק זה או אחר היא הדרך הנפוצה ביותר לקבל כסף בעולמנו אנו.

אך האם זו הדרך הקלה?

בהחלט לא. שעות על גבי שעות, לחץ בלתי פוסק והפחד המתמיד מפיטורין, מקיצוצים וממשברים כלכליים. אבל יש מעבר לזה. חוסר המיצוי העצמי, הרצון לקידום שאינו מגיע, השחיקה מהעבודה השבלונית והחוזרת, המחסור באתגרים – כל אלה הינם חסרונות של היות האדם שכיר במקום העבודה ולעבוד בשביל מישהו.

האם יש דרך קלה יותר?

תארו לעצמכם שאתם קמים בבוקר, מצחצחים שיניים ושותים קפה (אם אתם שותים קפה) נותנים ליקירים שלכם נשיקה והולכים לעבודה, רק מה, שהעבודה היא שלכם. אתם יצרתם לעצמכם את מקום העבודה, אתם יצרתם לעצמכם את האתגר, הגיוון השכר, אתם הולכים לקבל כסף מעצמכם עבור העבודה שאתם עושים – מה שאתם אוהבים.

כסף באינטרנט הוא מציאות, ולא רק חלום. יש תאילנדים שעובדים בשדות ומזיעים בשביל פת לחמם. ויש אתכם שלאחר הכשרה מתאימה תוכלו לשבת מול המחשב ולייצר לעצמכם הכנסה.

לפעמים אנו מוצאים את עצמנו חושבים על עצמאות ומבטלים את המחשבה באותה הנשימה ולכך סיבות רבות, מי ישלם לי משכורת, מה יקרה אם אין לי כסף לשלם לעצמי, לא יהיה לי יום ולא יהיה לי לילה.

נכון, ההתחלה תמיד קשה. אבל בשורה התחתונה אם לא תעשו זה לא יקרה.

קונפליקט נוסף הוא האם להתחיל במקביל לעבודה שלי, כמה שעות אחרי העבודה, לראות אם זה מצליח – זו גם דרך טובה. הבעיה בדרך זו היא חוסר ההתמדה. לפעמים לתוצאות לוקח זמן להגיע (לא שנים ולא חודשים אלא שבועות) ואנשים רוצים הכל עכשיו ומיד.

בשורה התחתונה לפעמים שווה לקחת את הסיכון ולהיות המעסיק של עצמכם, לקבל כסף מעצמכם עבור העבודה שאתם עשיתם, לגלות כמה באמת אתם שווים בשביל המעסיק שלכם – בשבילכם.

במדריך קומבינה באינטרנט אתם תוכלו לגלות כיצד לקבל כסף מעצמכם, כיצד להרוויח כסף באינטרנט, כיצד להתחיל את העסק המניב שיגרום לכם לעבוד פחות קשה בטווח הארוך בעבודה מאתגרת שונה ומהנה – כי הגיע הזמן להתקדם בחיים.