להרוויח כסף באינטרנט

שנים עברו מאז האינטרנט נכנס לחיינו וכל יום אנחנו מגלים אותו מחדש. אנשים שהיו קוראים פעם רק חדשות, נמצאים כיום עמוק בפורומים ובקומונות, כותבים, מגיבים, וקוראים מידע. מבקרים של אתרי טיולים כבר פתחו לעצמם בלוגים ומספרים לכל מי שמעוניין איפה לטייל ומתי, משווקים ופרילנסרים מצאו באינטרנט דרך חדשה ומהירה לגייס לקוחות ורבות הן הדוגמאות. הדור החדש, שנולד לתוך התעשייה, מחפש להרוויח כסף באינטרנט, כמובן, כמה שיותר מהר.

אני לא רוצה להגיד שאין זה אפשרי, כן אני רוצה להגיד שלא הכל פשוט \ מהיר \ מיידי \ קלי קלות. מצד שני אני לא מעוניין לפרט פה שיטות כמו PTC  ודומיהן, שכל יום שלם של עבודה יניב לכם במקרה הטוב 0.45$. אני כן רוצה לשים את האצבע על שיטות מוכחות ואפשריות, להרוויח כסף באינטרנט, שיטות שמתשמשים בהם כל מי שאתם מוצאים כשאתם מחפשים איך להרוויח כסף באינטרנט או דרך האינטרנט, וכמובן שיטות בינלאמיות.

בלי רצון להשמיץ או לזלזל, הביצה הישראלית טובענית מדיי, קטנה מידיי וצפופה מידיי, תוכניות פופולאריות של דרכים להרוויח כסף כבר מיושמות ונמצאות בהמון אתרים של אנשים פשוטים שעושים $10 בחודש, זה לא המקרה, זה לא המטרה של הקומבינה באינטרנט. המטרה של הקומבינה באינטרנט זה ליצור מצב שתוכלו לייצר הכנסות פאסיביות מהאינטרנט, על ידי מחקר, הקמה ותפעול של נכסים ווירטואליים מניבים וממוקדים.

אפשר לפרוט את השיטות ולפרט על כל אחת מהן, את הפירוט המלא תוכלו למצוא באתר הקומבינה באינטרנט, רק על קצה המזלג אפשר להזכיר כאן מושגים שאתם כבר בטח מכירים: PPC, Flipping, שיווק שותפים ותוכניות שותפים, בניית אתר נישה, הקמת חנות אלקטרונית ועוד.

כל השיטות, בנוסף לאפשרויות הרבות שכל אחת מציעה, אפשרויות פיתוח ועוד נמצאות בקומבינה המלאה. אגב, המהדורה החדשה מכילה את העדכונים האחרונים של גוגל בכל הנוגע למילות חיפוש ארוכות ותוצאות מידיות. אמנם זה נקרא קומבינה באינטרנט, אבל זה לא שיטה יש מאין, זה הקמה של עסק מרוויח, באינטרנט, שדורש לימוד, השקעה וחשיבה לטווח ארוך.

רוצים עסק באינטרנט? רוצים להרוויח כסף באינטרנט?  יש קומבינה באינטרנט