קצת עלי

את השם האמיתי שלי אני לא מעוניין לפרסם, למה? כי אני קנאי לפרטיות שלי ושל משפחתי.

מה שכן אני רוצה לספר, זה כמה דברים בסיסיים עלי ועל מה שאני עושה. אם אתם קוראים את השורות האלו אני מניח שאתם כבר יודעים מה זה אינטרנט ויודעים שיש המון דרכים לעשות כסף באינטרנט.

הכי חשוב – כסף לא גודל על העצים, גם לא באינטרנט. רוצים להרוויח? תלמדו, תנסו, תשקיעו, תכשלו, תתאכזבו ורק אחר כך, אולי, תרוויחו

לרכישה מאובטחת של המדריך לחצו כאן

אני כבר עברתי את גיל 30 ואני פעיל באינטרנט קצת יותר מחמש שנים, למדתי חומרים על מה שאני עושה שעות על גבי שעות, ניסיתי מיליון דרכים ( אולי קצת יותר ), השקעתי גם כספים, גם זמן וגם עצבים, נכשלתי עשרות פעמים וכמובן התאכזבתי אחרי כל כישלון – אחרי כל זה ראיתי שמה שאני עושה מצליח, ולכן קיבצתי את זה למדריך שכתבתי – מדריך הקומבינה באינטרנט.

המטרה הראשונה של המדריך הייתה לקבץ למסמך אחד את כל מה שאני עושה, על מנת לתעד את ההצלחות והכשלונות ולנסות להתקדם הלאה. כשראיתי את ההתפרצות התקשורתית של שיווק שותפים, החלטתי לשלוח את המסמך לעריכה וכך נוצר המדריך לקומבינה באינטרנט.

למדריך שהוא סוג של ספר הדרכה, בחרתי לקרוא קומבינה באינטרנט מאחר ואני מרגיש שמה שאני עושה במשך מספר שנים הוא סוג של קומבינה, שעדיין לא נתגלתה לכל מי שמנסה להצליח, וניתן להרוויח הרבה כסף באמצעותה.

רוצים ללמוד את השיטה האולטימטיבית לעשות כסף מהאינטרנט בקלות וללא צורך בהשקעה אדירה?

הכל כתוב במדריך

בהצלחה
הקומבינטור
internet dot kombina at gmail dot com